Fejfalíkova ulice bude do konce října uzavřena

V ulici Fejfalíkova budou v červnu zahájeny stavební práce související s rekonstrukcí kanalizace města Znojma. Z toho důvodu bude také část ulice uzavřena, a to v termínu od 1. června do 31 října 2020. Uzavírka čeká také ulici Gagarinova.


ilustrační foto

Zvláštní užívání a úplná uzavírka komunikace se týká pouze části ulice Fejfalíkova, konkrétně pozemků p.č. 3184/1, 381/17 a 5479. Komunikace bude označena dopravním značením pro přechodné pracovní místo. Objízdná trasa není stanovena.

Stavební práce omezí na den dopravu v ulici Gagarinova

V ulicích Gagarinova a Pražská sídliště proběhne v úterý 2. června oprava povrchu komunikace po nedávné rekonstrukci plynovodu. V ulicích musí proto řidiči počítat s úplnou uzavírkou na dotčených pozemcích.

Práce budou probíhat na pozemcích p. č. 3640/2 a 3640/51. Objízdná trasa je stanovena pouze pro autobusovou dopravu. Konkrétně se uzavírka dotkne provozu linky č. 835803 městské autobusové dopravy. Zastávka Znojmo, Pražská motorest bude v tento den zrušena, přičemž jako náhradní bude sloužit zastávka Znojmo, Pražská sídliště, a trasa linky se změní.

-mars-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *