Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 





BlueBoard.cz

Velká cena města Znojma

Sportovce i diváky zveme na 22. ročník závodu horských kol Velká cena města Znojma, který se uskuteční v neděli 29. 5. na Masarykově náměstí.

  • Ilustrační foto.

Závodníci budou soutěžit na okruzích o různé délce a počtu dle příslušných věkových kategorií. Dětské kategorie zahájí závod odrážedel dětí do 4 let na rovince před OD Dyje v 9.30 hodin a dále budou následovat okolo celého náměstí závody předškolních dětí. Žákovské kategorie pak budou soupeřit na malém okruhu, trase vedoucí přilehlými uličkami a náměstím. Na trase hlavního závodu se postupně utkají kadeti/ kadetky, junioři/ juniorky, Elite a dospělí. Startovní výstřel hlavního závodu zazní v 11.00 hodin.

Zájemci o start se mohou přihlásit až na místě nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie. Prezentace v budově Znojemské Besedy. Závod horských kol je pro děti zařazen do seriálu akcí VZP CUP 2016 jako 4. akce. Závod se koná za podpory Města Znojma a dalších partnerů. V dětských kategoriích budou předány na stupních vítězů poháry a medaile všem soutěžícím, v ostatních kategoriích minimálně tři věcné ceny. Pro všechny kategorie je povinné použití cyklistické ochranné helmy.

CKK Znojmo