Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Ulice Průmyslová se na týden uzavře

Kvůli rekonstrukci železničního přejezdu bude úplně uzavřená ulice Průmyslová. Termín uzavírky je od pondělí 2. října do neděle 8. října 2017.

Uzavřený úsek bude 60 metrů dlouhý, tedy 30 metrů na každou stranu od železničního přejezdu. Vzhledem k tomu, že bude ulice uzavřená v obou směrech, budou řidiči muset využít objízdné trasy.

  • Ze směru od křižovatky ulice Rooseveltova a ulice Průmyslová: řidiči odbočí z ulice Průmyslová na ulici Dobšická, na kruhovém objezdu pokračují výjezdem na ulici Družstevní až po křižovatku s ulicí Kotkova, po té se již vrátí na ulici Průmyslová.

Uzavírka ovlivní také autobusovou dopravu, a to linku IDS JMK 801 veřejné linkové osobní dopravy a linku městské autobusové dopravy (Hradiště – železniční stanice – Suchohrdly – Kuchařovice).

  • Objízdná trasa pro autobusovou dopravubude vedena po ul. Milady Horákové, Vídeňská, Kotkova a Družstevní a dále po své trase. Zrušeny budou zastávky Průmyslová u lávky, Průmyslová u hřbitova, Dobšická u hřbitova, Dobšická u Baumaxu. Zastávka Průmyslová, KERAMIKA bude dočasně přemístěna na ulici Kotkova.

Zde mapa ke stažení

Ing. Zuzana Pastrňáková

tisková mluvčí města Znojma