Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Policie volá o pomoc až po třech měsících

Znojemská tisková policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová se obrací na veřejnost, aby pomohla s objasněním případu, který se stal 9. ledna. Nejenže uběhly tři měsíce, ale mluvčí nadto nijak nekonkretizuje prodejnu, v níž mělo ke krádeži dojít. Přesto žádost tiskové mluvčí zveřejňujeme v plném znění.

„Pátráme po dvou mužích, kteří navštívili prodejnu v obchodním centru v Brněnské ulici ve Znojmě. Jejich přítomnost na místě zaznamenal kamerový systém. Podle zjištěných informací se tam vydali v jednom dni dvakrát a terčem jejich zájmu byly počítačové hry. Mělo to být v pondělí 9. ledna v odpoledních hodinách. Po jejich odchodu zmizelo bez zaplacení zboží v hodnotě téměř 12 000 korun. Důvodem pro pátrání je tedy podezření z krádeže dvanácti her.

Žádáme nyní o spolupráci i veřejnost. Vyšší z nich měří asi 180 centimetrů a má silnější postavu. Druhý měří zhruba 170 centimetrů, je štíhlý a zvláštním znamením je tetování na krku za pravým uchem. Zřejmě se jedná o znak dolaru nebo nějakého hada. Kdo tyto muže zná, nechť nám informace poskytne prostřednictvím linky 158.“          

 

Lenka Drahokoupilová

tisková mluvčí Policie ČR 

Znojmo