Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 


BlueBoard.cz

Oceněni byli ti nejšikovnější

Místostarosta Jan Grois ocenil žáky dvou znojemských základních škol, kteří úspěšně složili mezinárodní zkoušky z anglického jazyka Cambridge.  Žáci ze ZŠ Mládeže a ZŠ náměstí Republiky se s místostarostou setkali při příležitosti slavnostního předávání v obřadní síni na radnici a přijali certifikáty dokládající jejich znalosti.

  • foto: -pas-

„Všichni víme, že znalost jazyků je v dnešní době extrémně důležitá. Musíme poděkovat školám i rodičům, že děti tímto směrem vedou a hlavně gratuluji všem žákům, kterým se podařilo certifikát získat,“ promluvil k mladým posluchačům místostarosta Grois.

„Všem žákům, kteří zkoušku úspěšně složili a splňují podmínky projektu Znojmo mluví anglicky, jsou jazykové certifikáty ze strany znojemské radnice proplaceny. Jazykové kompetence jsou klíčové pro budoucí úspěch na trhu práce, a tak Znojmo tímto způsobem jazykové vzdělávání podporuje,“ uvedla tisková mluvčí radnice Zuzana Pastrňáková.

Ze ZŠ Mládeže zkoušku složili s pochvalou Jiří Oberdörfer a Jan Václav Sládek, úspěšně složil zkoušku Vojtěch Petržilka. Větší zastoupení měla ZŠ náměstí Republiky. S vyznamenáním složili zkoušku Pavlína Elsnicová, Natálie Gregorová, Nina Kalašová, Kateřina Loucká, Veronika Pekárková, Lukáš Křivánek, Ondřej Švanda, David Zamazal a Magdaléna Zdražilová, s pochvalou pak Veronika Janská, Nela Komendová, Kristýna Mészová, Milan Protivinský a úspěšně složili zkoušku Petr Spurný, Jaroslav Šula, Tereza Zvolská, Natálie Wyczawská.

                       

-pas-