Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Muž chtěl ukončit svůj život

Skokem z mostu chtěl ukončit svůj život pětačtyřicetiletý muž z našeho regionu. Informaci o jeho úmyslu policie přijala v úterý před půl jedenáctou hodinou dopolední. Vybral si železniční most ve Znojmě v blízkosti ulice Marušky Kudeříkové.

  • Ilustrační foto.

Ihned po oznámení vyjela na místo nejbližší hlídka a výskyt osoby v těchto místech potvrdila. Policisté začali s mužem velmi opatrně komunikovat. Bylo nutné informaci předat i železničářům, aby zastavili vlak, který byl již na nádraží připraven k odjezdu směrem do Rakouska. Požádali o spolupráci i policejního vyjednavače z Brna.

I když muž přelezl ochranný plot a stál již za zábradlím do volného prostoru, dařilo se znojemským policistům udržovat s mužem komunikaci. Pár minut po jedenácté hodině se na místo dostavil i specialista z brněnské zásahové jednotky. Okamžitě po příjezdu začal dramatickou událost řešit a ujal se vyjednávání.

Vše nakonec dobře dopadlo a muž od svého jednání upustil. Před polednem byl provoz na trati opět obnoven a muž předán do péče lékařů.

por. Mgr. Lenka Drahokoupilová