Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Lídrem Zemanovců Ringo Čech

Hudebník, textař, spisovatel, herec, dramatik a malíř František Ringo Čech, který dlouhodobě patří k podporovatelům prezidenta Miloše Zemana, se stal superlídrem Strany Práv Občanů pro parlamentní volby 2017. 

Svoje rozhodnutí odůvodnil slovy: „Chci pomoct našemu prezidentovi, který potřebuje v parlamentu spojence!“

Ringo Čech není v politice žádným nováčkem, v letech 1996-1998 již poslancem byl. František Ringo Čech se v posledních letech, stejně jako strana Strana Práva Občanů, ostře vymezuje proti nelegální imigraci.

 „Nejen jeho odmítavý postoj k přijímání uprchlíků vítáme!“ zdůraznil předseda SPO a senátor Jan Veleba. Názory superlídra Ringo Čecha – Zapřeli jsme minulost, zapřeli jsme svoji kulturu, a mnoho dalších – jsou v souladu s volebním programem Strany Práv Občanů (Zemanovci) s názvem Pevné české kořeny, se kterým jdou Zemanovci do parlamentních voleb letos v říjnu. Strana nabízí v krajích zkušené lídry především z řad krajských zastupitelů zvolených v loňských krajských volbách.

V Jihomoravském kraji se lídrem stal Marian Keremidský, krajský zastupitel Jihomoravského kraje a někdejší znojemský místostarosta.                                  

 

-dim-

 foto: www.aha.cz