Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Komunisté představili svůj program

Pod heslem mír, spravedlnost a bezpečí doma jde do voleb Komunistická strana Čech a Moravy. S volebním programem seznámili občany na Horním náměstí její kandidáti do poslanecké sněmovny. Nechyběl ani lídr jihomoravské kandidátky za KSČM Ivo Pojezný. 

  • Lídr Znojemska Miroslav Grebeníček, Emil Bajgl a Ivo Pojezný. foto: -eis-

Za poctivou práci spravedlivá odměna, minimální mzda na padesáti procentech průměrné mzdy, omezení odlivu zisků do zahraničí. Bydlení jako lidské právo, podpora obecní a družstevní výstavby, nízkonákladového bydlení. Pravidelná valorizace důchodů podle skutečných základních potřeb seniorů.

Takové jsou body volebního programu KSČM. Za okres Znojmo jsou do parlamentu navrženi Miroslav Grebeníček jako lídr, na 13. místě Emil Bajgl, sociální pracovník z Hrabětic (bez politické příslušnosti), na 20. místě Pavel Macek, správce sportovního zařízení ze Znojma (KSČM), na 27. místě Barbora Fejfárková, skladnice z Hostěradic (KSČM), na 34. místě Miloslava Zachová, zdravotní sestra z Vracovic (bez politické příslušnosti).

Po představení kandidátů a programu sešli kandidáti z tribuny mezi občany, kde společně diskutovali o společných problémech a přiblížili lidem cestu, jak dále hodlají pokračovat.                                     

                                 

Jiří Eisenbruk