Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Děsivá bilance nedání přednosti v jízdě: Dva mrtví a pět vážně zraněných včetně tří dětí

Bantice: Při nehodě dvou osobních aut blízko obce zemřeli dnes odpoledne dva lidé. Dalších pět lidí utrpělo zranění včetně tří dětí, uvedl bilanci děsivé nehody server Seznam.cz.

Dagmar Kellnerová z operačního střediska jihomoravské záchranné služby uvedla podrobnosti nehody, která si vyžádala koordinaci policistů, hasičů i zdravotníků. Na místě zasahoval vrtulník.

„Dva dospělí zemřeli na místě. Pět zraněných bylo přepraveno do nemocnice. Z toho jsou tři děti. Všichni mají vážná zranění,“ doplnila Dagmar Kellnerová.

Automobily se srazila na křižovatce.

 „Krátce před třetí hodinou došlo na silnici I/53 u odbočky na Bantice k tragické dopravní nehodě. Podle předběžných informací z místa Volkswagenu Multivan s vlekem jedoucímu po hlavní pozemní komunikaci od Lechovic nedal přednost řidič Fordu Focus, který přijížděl směrem od Hodonic.

Dva lidé ve Fordu na místě zemřeli, pětičlenná osádka Volkswagenu (včetně tří dětí) skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Policisté na místě mimo vyšetřování příčin dopravní nehody řídí provoz. Komunikace je neprůjezdná, řidiči od Znojma jsou odkláněni směrem na Dyji, vozidla od Brna odbočují směrem na obec Práče,“ uvedl mluvčí policie Pavel Šváb.                                              

 

-TIK-