Reklama
 

Miniaplikace

 

 

 

 

 

 

 

BlueBoard.cz

Asistentky v ulicích

Chodíte po městě a hledáte, kudy se dostat k oblíbeným památkám, nebo se chcete poradit, kam zajít na dobré jídlo či kterou z právě probíhajících kulturních akcí navštívit? Ve Znojmě turistům i místním přímo ve znojemských ulicích poradí asistenti Turistického informačního centra.

  • Asistentky Monika Malá a Zuzana Moravcová ve znojemských ulicích profesionálně poradí, kam zajít, co vidět, co ochutnat a co neopomenout. foto: archiv Znojemské Besedy

Služba takzvaných mobilních pracovníků zmíněného centra má vést k lepší informovanosti návštěvníků i obyvatel Znojma o dění a akcích ve městě.

Brigádníci ve žlutém triku s logem TIC procházejí o prázdninách znojemské centrum každý den od 09.00 do 16.00 hodin. V září je budou turisté i místní potkávat jen o víkendech.

 „Poprvé jsme pracovníky turistického informačního centra vyslali do ulic v roce 2014 a velice se nám to osvědčilo, měli jsme pozitivní ohlasy ze strany návštěvníků i místních.

Naši pracovníci mají nejen přehled o památkách a turisticky atraktivních místech Znojma, ale také o právě konaných kulturních akcích. V neposlední řadě rádi doporučí i restaurace, kam zajít na dobrý oběd, nebo kde se ubytovat,“ vysvětluje František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.             

            

Jaroslav Chaloupecký

Znojemská Beseda