Ceník tištěné inzerce a bannerů

Cena řádkové inzerce

Chcete poblahopřát svým rodičům nebo přátelům k významnému jubileu? Rádi byste vyjádřili vzpomínku na své nejbližší, kteří tu s námi již nemůžou být? Potřebujete prodat nebo koupit dům, auto či zahradu? Naše noviny nabízí možnost zveřejnění inzerce v sekcích Malý oznamovatel (prodej, koupě, pronájem, seznamení a ostatní) a Společenská kronika (blahopřání, vzpomínka, poděkování a oznámení). Řádkovou inzerci můžete zadat osobně v redakci na ul. Jarošova 7 (naproti hornímu Kauflandu) nebo na e-mailu redakce@znojemsko.cz.

Uzávěrka inzerce je vždy ve čtvrtek ve 12 hodin včetně úhrady inzerátu!

Ceník řádkové inzerce
Inzerce  Společenská kronika Soukromá Komerční
První řádek 50 Kč 40 Kč  200 Kč
Každý další řádek 10  Kč  10 Kč  30 Kč
Příplatky FotoFoto 2ks

Rámeček

 50 Kč

100 Kč

70-110 Kč

Značka  15 Kč

Cena plošné inzerce

Týdeník Znojemsko, noviny s nejvyšší čteností v regionu (více než 27 000 čtenářů týdně), poskytuje vysoce efektivní reklamní služby. Jsme schopni ušít každému klientovi kampaň přímo na míru. S textem a grafikou inzerátů vám rádi poradíme. V případě zájmu přijedeme až k vám a vše vyřídíme z pohodlí vaší kanceláře anebo nás také můžete navštívit v redakci na ul. Jarošova 7 ve Znojmě.

Znojemsko lze rozdělit na šířku 1-6 sloupců s maximální výškou 435 mm. Cena je určena velikostí, barvou a umístěním inzerátu (inzertní strana, titulní strana…). Při uzavření závazné objednávky je grafické zpracování zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na našeho obchodního zástupce na čísle 777 70 60 61, e-mailu inzerce@znojemsko.cz.

 

 

Cena reklamních bannerů na www.znojemsko.cz

Regionální zpravodajský portál Znojemsko.cz nabízí prostor pro prezentaci vašich výrobků a služeb. Reklamní proužek s možností odkazu přímo na vaše firemní www stránky lze umístit jak na hlavní stránku, tak do jednotlivých sekcí a rubrik. Podklady je nutné dodat hotové ve formátech GIF, JPG nebo FLASH, a to minimálně tři pracovní dny před zveřejněním na portálu. V případě dotazů volejte 777 70 60 61 nebo pište na inzerce@znojemsko.cz.

Ceník bannerů