Auto u Jiřic při předjíždění narazilo do nakladače. Dva muži skončili v nemocnici
Dva muži utrpěli lehká zranění při dopravní nehodě, která se stala v pondělí 22. června ráno u Jiřic u Miroslavi. Ke střetu vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému krátce před devátou hodinou.
foto: Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje.
Podle policie šlo o srážku osobního auta s nakladačem. „Předjíždějící osobní auto narazilo do protijedoucího nakladače s pracovní lžící,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka. Alkohol podle něj u účastníků nehody zjištěn nebyl. Předběžná škoda byla vyčíslena na jeden milion korun.
Na místě zasahovali také hasiči. „Poskytli jsme první pomoc řidiči osobního automobilu. Usměrňovali jsme dopravu a zajistili místo proti požáru,“ popsal zásah mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška s tím, že před zprůjezdněním komunikaci ještě uklidili.
Zdravotníci měli v péči dva muže. „Po kontrole a ošetření jsme je s lehkými zraněními převezli k další péči do znojemské nemocnice,“ sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.
Přesné okolnosti nehody policie dál vyšetřuje.
-bur-