Akce a soutěže

Stoletá soutěž

Při příležitosti 100. výročí týdeníku Znojemsko vyhlašuje redakce čtenářskou soutěž.

Každý, kdo správně odpoví na tři otázky, které budou postupně uveřejněny ve třech číslech Znojemska a to 6., 13. a 20. května, bude zařazen do slosování o hodnotné ceny.

Noviny je možné taktéž zakoupit online zde.

Čtenáři mohou vyhrát poukaz na 10 000 korun, pětidenní zájezd do Paříže pro dvě osoby od CK ABC-TOURS, televizi Philips, telefon Samsung Galaxy J3, chytré hodinky Xiaomi, celodenní vstupenku do Therme Laa pro dvě osoby a další lákavé ceny.

Odpovědi budou přijímány až po uveřejnění poslední otázky, tedy všechny tři najednou. Odpovědi zasílané jednotlivě po každé zveřejněné otázce do soutěže zařazeny nebudou.

Dalším důležitým pravidlem pro zařazení do soutěže je nutnost uvedení jména a příjmení, adresy a telefonního kontaktu.

Odpovědi budou přijímány do 29. května poštou na adrese NESON, s.r.o., Soutěž 100, Jarošova 7, 669 02 Znojmo, nebo také na e-mailové adrese redakce@znojemsko.cz, případně osobně v redakci na Jarošově ulici.

Redakce týdeníku Znojemsko, jenž se letos dožívá 100 let

Stoletá soutěž – pravidla


 

Soutěžte s námi každý týden

Vyhrát můžete nejen dvě vstupenky do kina Svět na Vámi vybraný film. Ten komu se podaří vyluštit tajenku křížovky může soutěžit o poukazy které věnovali SOU a SOŠ Přímětická, káva na KNOPP, Hotel Weiss, LEYDEN Solná jeskyně a kadeřnictví Salon Image. Každé pondělí najdete v novinách novou soutěžní otázku ze světa filmu a zapeklitou křížovku. Chcete-li získat příjemný dárek, stačí jen poslat správné odpovědi na naši e-mailovou adresu redakce@znojemsko.cz, nebo je můžete poslat poštou na adresu redakce týdeníku Znojemsko, Jarošova 7, 669 02 Znojmo.