Znojemští minitenisté vybojovali 3. místo na Krajském finále družstev

TENIS Za účasti 12 nejlepších družstev základní části se v sobotu 20. 6. uskutečnilo oblastní finále Memoriálu Zdeňka Kocmana v kategorii minitenisu, do kterého se také probojovalo družstvo TK Znojmo A. Letos se přebor odehrál opět v krásném areálu znojemského tenisového klubu.Největším favoritem na titul byl opět tým Agrofertu Prostějov, který svou roli jasně potvrdil, a celému turnaji s přehledem dominoval.

Druhé místo obsadil SKT Tišnov, který v semifinále ve vyrovnaném zápase porazil domácí TK Znojmo 6:2. V utkání o bronzové medaile znojemští hráči již nezaváhali a po vítězství nad minitenisty ze Žďáru nad Sázavou brali bronzové medaile, i když tři zápasy z osmi skončily až výsledkem 10:9 ve třetím setu. Družstvo TK Znojmo pod vedením trenéra Martina Wirglera reprezentovali hráči Filip Rožek, Šimon Ruda, Ina Mittnerová, Eva Mittnerová, Jáchym Jakubec a František Vítek, který odehrál celou základní část a před krajským finále si bohužel zlomil ruku. Pátý skončil tým BLTC Brno, šesté místo pak obsadili minitenisté DM Academy. V zápase o sedmé místo přehrálo družstvo TC Brno mládí z Hrušovan nad Jevišovkou. Do finálových bojů z předkola nepostoupily kluby ŽLTC Brno A které svůj úvodní duel prohrálo o jediný bod ani židenická rezerva ŽLTC B a taky obě třebíčská družstva HTK a TK, kteří hráli o konečné umístění na 9. – 12. místě a zkompletovaly tak tabulku celého turnaje.

Akci přálo počasí, k vidění byly zajímavé zápasy a celý turnaj proběhl ve velmi pohodové atmosféře. Velké poděkování patří všem dětem, které předváděly úžasné výkony a samozřejmě také řediteli přeboru Martinu Wirglerovi i pořádajícímu klubu TK Znojmo, který připravil svůj areál pro všechny mladé hráče i jejich doprovod opravdu dokonale!

-TK-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *