Uzavírka ulice Havlíčkova a Mariánského náměstí

Z důvodu oprav poruch vozovky na části okružní křižovatky na Mariánském náměstí ve Znojmě, musí řidiči od zítřka 5. do neděle 7. Června řidiči počítat s částečnými (jednosměrnými) uzavírkami. Opatření zasáhne ulici Havlíčkova (silnice I/38) a křižovatku v ulici Studentská.


ilustrační foto

Uzavřen bude konkrétně pravý jízdní pruh ulice Havlíčkova ve směru od křižovatky s ulicí Jana Palacha (u zdravotnické školy) po okružní křižovatku na Mariánském náměstí. Částečně bude uzavřen i úsek na okružní křižovatce, a to mezi ulicemi Havlíčkova a Studentská, na kterém dojde k opravám povrchu vozovky.

Objízdná trasa pro směr Jihlava – Znojmo pro vozidla do 3,5 tun a autobusy povede po ulici Jana Palacha, přes Komenského náměstí po ulici Studentská na Mariánské náměstí. Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 tun bude vedena mimo centrum městapo vybudované části obchvatu přes Kuchařovice, Suchohrdly a zpět do Znojma.

Veškerý provoz ve směru Znojmo – Jihlava bude veden ulicí Havlíčkova po stávající silnici I/38. Řidiči musí počítat s jízdou v zúženém jízdním pruhu.

Na ulici Studentská se uzavírka dotkne linek vnitrostátní autobusové dopravy i městské autobusové dopravy. Zastávka Znojmo, nám. Komenského (ve směru ke gymnáziu) se dočasně přesune na ulici Havlíčkovu.

-jan-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *