Starostka Dana Jarolímová potvrdila dobrý skutek

JAMOLICE  Do aplikace EPP – Pomáhej pohybem organizátoři zařadili projekt jamolické mateřské školy. Za nasbírané body proměněné na finance si školka pořídí osvětlení i vybavení do kuchyně. Tuto skutečnost potvrdila jamolická starostka Dana Jarolímová: „Za darované finance bychom chtěli koupit nové osvětlení do přípravny jídel, ložnice a šatny. Potřebujeme také nové nádobí, nerezové várnice na obědy, myčku a sporák,“ vysvětluje starostka.


foto: archiv Nadace ČEZ

Zapnout aplikaci EPP a sbírat body pro neziskové projekty není složité. Uživatelé si mohou zvolit šestadvacet různých pohybových aktivit. Například chůzi nebo běh, který patří k nejoblíbenějším, ale také například cyklistiku nebo fotbal.

S aplikací v minulosti trénovala mimo jiné už tenistka Barbora Strýcová, hokejista Jaromír Jágr a olympijská vítězka Kateřina Neumannová.

„Aktuálně zaznamenáváme zvýšený zájem, protože uživatelé jsou více doma a věnují se pohybu, procházkám, ať už jednotlivě nebo se svými rodinami,“ říká ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková. „Mám radost z každého projektu napříč republikou, který společně s naší aplikací a nadací pomáháme realizovat. Věřím, že i dětem z Jamolic naši věrní uživatelé pomohou,“ dodává Michaela Ziková.

V loňském roce uskutečnili v Jamolicích za pomoci Nadace ČEZ už opravu budovy a také vybavili zelený koutek s interaktivními prvky.

-jan-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *