Miroslavská bouře ve sklenici vody?

Miroslavští jsou opět na kordy. Poté, co předminulé úterý zveřejnila bývalá starostka Eliška Nohavicová na svém facebookovém profilu kritiku nového vedení města, vyvolala vášnivou debatu o tom, jestli jsou kroky radních adekvátní. Nohavicové vadí, že v době, kdy se většina měst a obcí může přetrhnout, aby zajistila ochranné pomůcky pro občany, v Miroslavi objednávají reklamní předměty. Aby si mohli čtenáři udělat úsudek, zveřejňujeme jak kritiku Elišky Nohavicové, tak názor starosty Martina Plechatého.Jenomže každá mince má dvě strany a dříve, než si čtenáři udělají názor, nechť je slyšena i druhá strana, která staví věci do poněkud jiného světla.

„Článek paní Nohavicové považuji za bouři ve sklenici vody.  Paní Nohavicová kárá městskou radu, že kromě nouzového stavu myslí i na to, že epidemie jednou skončí a nastane zase normální chod města.

Ano, nakoupili jsme různé reklamní předměty. Paní Nohavicová jako bývalá starostka zrušila účast města v mnoha akcích, při kterých se město prezentovalo. Po změně na radnici se nyní snažíme opět navrátit na…

Celý článek najdete v aktuálním vydání Znojemska na všech novinových stáncích nebo online zde.

Dominik Burdel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *