Freeport otevřen

Dveře Freeportu na Hatích se otevřely, přičemž první dobrá zpráva říká, že veškeré oblečení bude možné před zakoupením vyzkoušet. Druhou dobrou zprávou pak zůstává, že koncepce slev je tentokrát pojatá ve velkém stylu.


Tým údržby a ostrahy centra při zajišťování omezeného chodu centra.

„Věrní zákazníci se nemusejí obávat rizika nákazy, přesto doporučujeme dodržovat bezpečnostní opatření včetně odstupů či osobní hygieny. Spoléháme na vzájemnou ohleduplnost mezi zákazníky i zaměstnanci,“ řekl ředitel společnosti Freeport Fashion Outlet Jan Procházka.

Obchody na pochopitelný nápor klientů připraveny jsou, tamní restaurace však zavřeny zatím zůstanou.

„Smekám před prací záchranných sborů a všech v první linii, zároveň musím ocenit přístup a nasazení našich zaměstnanců. Těm všem patří velký dík,“ uvedl pro náš list J. Procházka.

Freeport – v minulých týdnech s prázdnou a potemnělou pasáží – tedy znovu ožívá a vrací s k normálu, což ovšem neznamená, že v době silného ataku koronaviru spal koronavirovým spánkem.

„Během mimořádných opatření jsme nezaháleli – společně s Hokejovým klubem Orlů jsme předali nemocnici šek na 174 000 korun, ve spolupráci s provozovnou Burger King jsme opakovaně obdarovali zaměstnance znojemského integrovaného záchranného systému. Naši zaměstnanci pak měli zkrácenou pracovní dobu, home office a kurzarbeit. Nikoho jsme však nepropustili. Dobu uzavření jsme využili k rekonstrukci kanceláří a k údržbě. Centrum bylo opakovaně dezinfikováno moderní ozonovou technologií. Nainstalovali jsme tabule s bezpečnostními informacemi, zásobníky s dezinfekcí i automat na roušky, všichni zaměstnanci byli důkladně proškoleni,“ informoval ředitel J. Procházka.

Budoucnost Freeport Fashion Outlet tudíž startuje způsobem, který zůstává i jedním z řešení momentální krize. „Jde o konkrétní příležitost pro firmy obnovit tok finančních prostředků a zároveň možnost pro zákazníka ušetřit významné částky na pokrytí vlastních potřeb,“ uzavřel ředitel Jan Procházka.

-TIK-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *