Tenisté TK Znojmo slavili úspěchy na turnajích

Tenis Tenisté TK Znojmo se o víkendu 8. – 9. 2. prosadili na halových celostátních turnajích tř. C v Jihlavě, Tišnově a na domácí půdě ve Znojmě!Ve znojemské nafukovací hale se konal halový turnaj starších žáků a žákyň, ve kterém dominovali znojemští hráči. V kategorii chlapců zvítězil ve dvouhře domácí Martin Puskeiler, který ve finálovém utkání porazil svého oddílového kolegu Vojtu Koryťáka 6:4 6:0. Ve čtyřhře vybojovala titul znojemská dvojice Puskeiler-Koryťák, když ve finále porazili Krňávek (ŽLTC Brno) – Grulich (TK Milo Olomouc) 6:2 2:6 10:3.

V kategorii starších žákyň ve Znojmě zvítězila brněnská K. Čižmárová, když ve finále porazila B. Sedlákovou (TK Znojmo) 6:2 6:4, Barča tak obsadila 2. místo ve dvouhře, 3. místo ve dvouhře přidala další domácí hráčka Nicol Borovičková. Ve čtyřhře znojemská dvojice Borovičková-Sedláková podlehly ve finále a vybojovaly společně 2. místo. Další znojemské hráčky A. Medunová-V. Molíková obsadily 3. místo ve čtyřhře.

Na turnaji mladších žákyň v Tišnově se blýskla znojemská naděje Ema Chladová, která dokázala zvítězit jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře a radovala se z dvojnásobného titulu. Ve dvouhře Ema ve finále porazila M. Hipšrovou (BLTC Brno) 6:2 6:1 a ve finále čtyřhry zvítězila dvojice E. Chladová-T. Hrdličková v dramatickém zápase proti brněnským Králová-Skoupá 6:7 6:4 10:5.

Turnaje mladších žákyň v Bedřichově u Jihlavy se zúčastnily další tři znojemské hráčky a opět znojemský tenis slavil úspěch! Ve dvouhře vybojovala znojemská Kristýna Pokorná 2. místo, když podlehla až ve finále třebíčské Šteflové. Ve čtyřhře vybojovala znojemská dvojice K. Pokorná-S. Chocholová 3. místo. Další znojemská hráčka Zuzka Molíková přidala ve čtyřhře s brněnskou Zaťko 2. místo, když podlehly ve finále.

-T-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *