Město Znojmo zve na veřejné projednání. Představí plán podpory sportu

Město Znojmo zve na veřejné projednání, na kterém bude představen finální návrh strategického dokumentu Plán podpory sportu města Znojma na období let 2020 až 2025. Projednání se uskuteční v pondělí 10. února od 16:00 hodin v prostorách Dolního sálu Znojemské Besedy.


ilustrační foto

Vytvoření dokumentu předcházela analýza a dotazníkové šetření za účelem zjištění názoru veřejnosti na oblast sportu a sportovní infrastruktury ve městě. Veřejnost v online dotazníku hodnotila sportovní infrastrukturu, nabídku sportovních aktivit nebo odpovědět na otázky o cyklodopravě a nakonec měla i možnost vyjádřit i vlastní podněty na zlepšení. Samostatné dotazníkové šetření proběhlo zvlášť i ve školských zařízeních a sportovních klubech.

„Cílem šetření a tvorby dokumentu bylo vymezení dlouhodobých cílů a definic opatření, která povedou k zajištění lepší dostupnosti sportovních aktivit ve Znojmě. Přijďte se seznámit s výsledky už v pondělí do Znojemské Besedy,“ zve místostarosta Znojma Karel Podzimek, který má v gesci oblast kultury a sportu.

Strategický dokument Plán podpory sportu ve Znojmě je zpracováván v rámci projektu Strategický rozvoj města Znojma, na který získalo město dotaci z Evropské unie a státního rozpočtu.

Zuzana Pastrňáková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *