Halové turnaje mládeže OFS Znojmo 2020!

KOPANÁ  Od 13:00 hodin startoval 25. 1. další halový turnaj v Hrušovanech pro nejmenší fotbalové naděje – kategorii mladších přípravek. Na tento turnaj přijelo změřit své síly celkem osm mužstev. Ta byla rozdělena do dvou čtyřčlenných skupin, kde se utkala každý s každým a z toho vzešlo pořadí pro zápasy o umístění.O 7. místo se utkala družstva Višňové a Miroslav, kdy nejtěsnějším možným rozdílem zvítězili chlapci z Višňové. O 5. místo se utkaly domácí Hrušovany s Hevlínem a hostující tým 1:0 zvítězil. V boji o bronzovou medaili na sebe narazily oddíly Hrádku a Dobšic. Dobšice dokázaly zvítězit 1:0 a získat tak bronzovou medaili. Ve velmi kvalitním finále byla k vidění družstva 1. SC Znojmo a Moravského Krumlova. 1. SC Znojmo zvládlo finále a výsledkem 1:0 si odvezlo nejcennější kov! Konečné pořadí: 1. 1.SC Znojmo, 2. Moravský Krumlov, 3. Dobšice, 4. Hrádek, 5. Hevlín, 6. Hrušovany, 7. Višňové, 8. Miroslav.

Souběžně s odpoledním turnajem v Hrušovanech 25. 1. se odehrával turnaj ve Sportcentru v Šanově. Jednalo se také o kategorii mladších přípravek. Počet mužstev a hrací systém byl stejný jako v Hrušovanech. Ve skupině A bylo rozhodnuto o pořadí bez problémů.

Zato ve skupině B se setkala tři mužstva po odehrání utkání na stejném počtu bodů a bylo třeba vytvořit minitabulku. Ani ta však nerozhodla a bylo nutné kopat pokutové kopy a šťastnější bylo družstvo Micmanice/Slup, které postoupilo do finále turnaje. Po odehrání zápasů o umístění se vykrystalizovalo následující konečné pořadí:

  1. Šanov, 2. Micmanice/Slup, 3. FK Znojmo, 4. Přímětice/Hluboké Mašůvky, 5. Prosiměřice, 6. FK Znojmo dívky, 7. Blížkovice a 8. Hostěradice.

V neděli 26. 1. pokračovaly halové turnaje ve sportovní hale ve Znojmě.

Během nedělního dopoledne se odehrály dva turnaje věkové kategorie mladších žáků. V obou turnajích se přijelo utkat pět mužstev. Hrálo se systémem každý s každým 1×15 minut.

Ranní turnaj nakonec vyústil v konečné pořadí:

  1. Dobšice, 2. FK Znojmo, 3. 1. SC Znojmo, 4. Jevišovice/Mikulovice a 5. Mramotice/Olbramkostel.

-OFS-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *