Aerobic Professional završil sezonu sedmi medailemi!

Aerobic Závodní sezona se chýlila ke konci, a do Prahy se na poslední závody roku sjelo na 300 nejlepších reprezentantů více než 15 klubů celé České a Slovenské republiky, aby zabojovali o poslední sady medailí.Znojmo reprezentovalo 21 závodnic, které se mezi velikou konkurencí rozhodně neztratily a domů dovezly dohromady sedm medailí.

V sobotu vybojovala mezi staršími žákyněmi v královské disciplíně IW (individual women) Anna Klepáčková, která mezi silnou konkurencí získala úžasné 3. místo a potvrdila tak svoji formu ze závodu v Nitře.

O další bronzovou medaili se postarala děvčata Anna Kykyna, Elena Hrbáčková a Nikol Pavelčíková v kategorii TEAM TRIO. Hned za nimi se na „bramborové“ pozici umístily Aneta Lorencová, Pavla Tkadlecová a Kateřina Matulová.

V neděli to cinklo hned několikrát. Další cenný kov v IW získala teprve osmiletá Nela Matoušková, která po 3. místě z MČR 2019 přidala do své sbírky další bronzovou medaili. Již ve svém útlém věku předvedla velikou bojovnost a profesionalitu, když se nezalekla svých 30 soupeřek a oproti Nitře, kde skončila pátá, to tentokrát „dotáhla až na bednu“. Nela přidala další medaili spolu s děvčaty Nelou Hrdličkovou a Sofii Boudnou v kategorii NG trio, kde společně předvedly skvělou sestavu a skončily na stříbrné pozici. Hrdličková s Boudnou doplněny o Annu Marii Křeneckou, Dominiku Kořínkovou a Vanessu Jebáčkovou projevily týmového ducha a v kategorii GROUP získaly stříbro.

Ve starší kategorii 9-11 let po nevydařeném povinném prvku utekla jistá medaile Natali Fučíkové, která se kvůli této chybě propadla na 11. místo. Hned za ní, na 12. místě, skončila Ema Semotamová. Dalšími reprezentantkami v této věkové kategorii byly Nikola Hegerová, Eliška Kročilová, Viktorie Zifčáková, Karolína Caklová, Eliška Kratochvílová, Kateřina Matulová a Pavlína Kadlecová. Jelikož toto bylo poslední kolo Poháru federací 2019, vyhlašovaly se výsledky i za celý rok za všechna čtyři kola. Zde znojemský klub získal další dva kovy: stříbro, o které se postarala NG pětice, a bronz z kategorie NG trio.

Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme jim hodně štěstí i v následující závodní sezoně. Velký dík patří i všem trenérům klubu a rodičům a také Městu Znojmu za dlouhodobou podporu!

Sabina Ondrová, licencovaná rozhodčí FIG a trenérka AP Zn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *