Judisti z GLADORK GYM závodili pro Lukáška

Judo Dne 9. 11. pořádal znojemský klub VALETUDO-RK Znojmo charitativní závody pro děti v judu GLADORK CUP, jejichž výstupem byl dar ze startovného a dobrovolného vstupného Lukáškovi Demlovi, který trpí kombinací různých tělesných postižení.Dobročinné závody se konaly již podruhé ve sportovní hale na Dvořákově ulici. Děti zde ukázaly, jakého mají bojovného ducha i dobré srdce zároveň. Účast byla ohromná, přítomno bylo bezmála 120 dětí z 24 klubů, tudíž hala praskala ve švech, a pořadatelé se měli co otáčet. Bylo vybráno 30 tis.Kč, všem dárcům patří velké díky!

V příštím roce se plánuje turnaj opět s charitativním zaměřením, protože v dnešní době je smutné, že stát vynakládá své finance těm, co jich většinou zneužívají nebo si podpory neváží, a těm, kteří pomoc opravdu potřebují, tak těm se pomoci nedostává. Proto se klub rozhodl pomáhat!

S přípravou turnaje pomáhalo také Město Znojmo, Obec Chvalovice, GLADORK GYM, Kafé u Radnice a mnoho pomocníků, za což všem klub SK VALETUDO-RK Znojmo děkuje.

Nutno připomenout, že GLADORK GYM, kde sídlí zmiňovaní mladí znojemští judisti, se podílí i na další dobročinné akci, kterou pořádá Indoor walking s Editou (působící taktéž v GLADORK GYM).

Akce se koná 30. 11. od 8 do 11 h v hale F. J. Curie, výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje na pořízení invalidního vozíku pro Adélku ze Znojma, která má také kombinaci různých postižení. Na akci, kde si zacvičíte TABATU, KRUHÁČ, STREČINK (lektorky Edita Urbánková, Mirka Chalanková, Simona Chmelíková), bude zajištěno i hlídání pro děti v dětském koutku, občerstvení, DJ, takže si užijete příjemné dopoledne všichni, a ještě k tomu budete moci přispět na dobrou věc!

-K-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *