Jaroslavě Gargelové, jejíž vizitka se neztrácí

Když jsem nedávno u příležitosti 100. výročí založení Znojemska děkoval své dlouholeté společnici Jaroslavě Gargelové za práci, kterou ve prospěch našeho listu v průběhu bezmála třiceti let vykonala, ani ve snu mě nenapadlo, že redakční tým opustí už 31. října, kdy definitivně odešla na zasloužený odpočinek.


foto: archiv redakce

Měl jsem v jejím případě vždy pocit naprosté neoddělitelnosti a tajně doufal, že v našem týmu zůstane navždy, jako nevykořenitelná trvalka, na niž jsem se pokaždé obracel, když jsem potřeboval pomoc.

Jenomže čas zastavit nelze, a paní Jaroslava Gargelová se už dnes věnuje příjemnějším povinnostem a moje jistota, že s námi vydrží stále, vzala za své definitivně.

Jak říkával Jan Werich, jistota je vůl, zvlášť když se vztahuje na budoucno.

Jaroslava Gargelové, která v našich novinách zanechala nezapomenutelnou stopu, nás od nynějška bude navštěvovat už jen jako host, třebaže host vždy vítaný.

Sluší se, abych jako její dlouholetý podnikatelský partner – jenž Jaroslavě Gargelové členství ve vydavatelské firmě Neson v roce 1992 osobně nabídl – jí nyní za práci poděkoval.

Vlastimil Mrva šéfredaktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *