Chvalovice: Nejen za mladými víny

Máte zájem ochutnat mladá vína, která připravili chvalovičtí vinaři? Chcete pak navíc degustaci doplnit o vzorky ročníku 2018 a starší?

Není nic snazšího!


Chvalovické sklepy jsou kopané v pískovci a jedním z otevřených bude i tento, kde se snoubí produkce vína s estetikou hodnotou; foto: -eis-

Pokud si odpovíte ano, pak si jistě nenecháte ujít otevřené sklepy v chvalovické Sklepní uličce, které přivítají milovníky vín v sobotu 16. listopadu od 12.00 hodin.

Přesný počet otevřených sklepů není ještě známý, ale bude jich jistě na dvě desítky, což je dostatečný počet pro zajímavou degustaci a zhodnocení jak mladých, tak i starších vín.

Aby nemuseli milovníci vína používat individuální dopravní prostředky, objednali chvalovičtí vinaři autobusové spoje. Zvláštní linka pojede z nástupiště č. 13 znojemského autobusového nádraží ve 13.00, 14.00 a 15.00 hodin, nazpět pojedou busy ze Sklepní uličky v 18.00, 19.00 a 21.00 hod. Skleničky a plánek otevřených sklepů budou k dispozici u Vinařství Waldberg, kam bude dojíždět speciální linka, a v prvním sklepě na cestě od Chvalovic.

Ukončení akce je plánováno na dvacátou hodinu, ale jak to bývá, tato doba zcela jistě nebude definitivní tečkou.

-eis-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *