Hard Rock Tribute na Věčnosti

Kapela vznikla před 5 lety, kdy jsme s předním českým bubeníkem Martinem Vajglem zavzpomínali na zlatá rocková sedmdesátá léta, a řekli si, že postavíme kapelu, která uspokojí náš hlad po zahrání si této muziky.


foto: www.navecnosti.cz

Skupina tedy hraje více jak čtyři roky pravidelně v klubu Chapeau Rouge v Praze, a za tu dobu se sehrála natolik, až jsme si řekli před třemi lety, že je čas, podívat se za humna klubu a Prahy, a do této chvíle jsme, s velkým úspěchem, odehráli spoustu koncertů po městech celé České republiky.

Repertoár je tvořen z poloviny písněmi Led Zeppelin a Deep Purple, a z druhé poloviny písněmi kapel a zpěváků, jako jsou např. Uriah Heep, Free, Janis Joplin, Carlos Santana, J. Hendrix, B.T.O., AC/DC, Queen atd.

V kapele hrají ostřílení pražští muzikanti, kteří sem unikají od povinností kmenových kapel apod.  Jiří Kolman (Krásné Nové Stroje, Tlustá Berta, Michal David, Police tribute) – alternace Martin Vajgl (Olympic, ex Wanastovi Vjecy, ex Čechomor, ex Vltava), Sváťa Chalupa (ex Luboš Pospíšil, Broky Františka Kanečka, duše klubu Limonádový Joe), Jan Hradec (Manželé, Broky F. Kanečka, Police tribute), Terka Chovítová (Hairy Groupies, sboristka mnoha projektů), Vladimír Knobloch (duše klubu Chapeau Rouge). Oslava rockové klasiky se uskuteční Na Věčnosti v pátek 18. října ve 20.30 hodin.

-IB-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *