Florbalisté opět vítězně! Tři body získali na půdě Jaroměře

Florbal  Na vítězství z 5. kola chtěli navázat florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ v daleké Jaroměři. Nováček soutěže už dokázal zaskočit nejednoho favorita a v tabulce měl o pouhý bod méně než Znojemští.Na začátku utkání se oba týmy zastřelovaly, a tak se čekalo, kdo se prosadí jako první. V 11. minutě otevřeli skóre utkání Laufeni z hole Paláta po náhozu Jana Nováka. Tento gól uzemnil domácí a určil ráz utkání, protože znojemští od této chvíle rozjeli brankostroj. V 15. minutě se už po několikáté v sezóně prosadil obránce Vlček, v 18. minutě trestá rychlým protiútokem Daberger domácí obranu potřetí a čtvrtou branku přidal minutu před první pauzou Lukáš Matoušek.

S pohodlným náskokem vstupovalo do druhého dějství Znojmo, které hrálo zodpovědně do obrany a přidalo další branku. Ve 33. minutě zvyšuje Kucharič už na 5:0, znojemští vyslali ve druhé třetině na domácího brankáře hned 18 střel, ale další branky padly až v poslední části hry.

Ve 45. minutě vykřesali domácí naději, ale tu jim vzal hned vzápětí svým gólem Novák a hned na to svou druhou brankou Kucharič, oba zásahy se vešly do 48. minuty a bylo to už 1:7! Domácí se přeci jen ještě nadechli k závěrečnému náporu, ale na víc než na snížení na 4:7, nedosáhli. Hosté pak ještě stvrdili svoji výhru druhou brankou Nováka na 4:8.

Znojemský A-tým tak má z prvních šesti kol na kontě už čtyři výhry a poskočil na 7. místo tabulky.

NYNÍ HOSTÍ NA SVÉ PALUBOVCE ŠTÍRY Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC. UTKÁNÍ SE ODEHRAJE V SOBOTU 19. ŘÍJNA OD 18:00!

Branky: 45. Tomáš Veinfurter, 51. Dominik Emlar, 58. Pavel Kotrč, 60. Dominik Emlar – 11. Pavel Palát, 15. Vojtěch Vlček, 18. Filip Daberger, 19. Lukáš Matoušek, 33. Tomáš Kucharič, 48. Jan Novák, 48. Tomáš Kucharič, 60. Jan Novák. Diváci: 165.

Komentář trenéra hostů Libora Šťasty: „Děkujeme soupeři za utkání. I přes nepříjemný povrch se nám podařilo zvítězit, za což musím kluky pochválit. Ještě musíme zlepšit konce zápasů, kde zbytečně inkasujeme.“

Komentář trenéra domácích Martina Klapky: „Dnes to pro nás byla lekce z koncentrace a produktivity. Děkuji divákům za podporu a soupeři za zápas.“

-M-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *