Golf Těšetice – Turnaj O pohár rektorky SVŠE Znojmo a firmy BDO CA Brno

V sobotu 5. 10. proběhl prestižní již 8. ročník turnaje O pohár rektorky SVŠE Znojmo, který pořádá brněnská auditorská firma BDO CA.Její majitelé a zároveň golfisté Miroslav Hořický, Jiří Kadlec a Oldřich Bartušek se společně s prorektorem vysoké školy Pavlem Štohlem zúčastnili slavnostního vyhlášení vítězů.

Turnaj se hrál cannonem na stablefordové body, absolutním vítězem na rány a držitelem putovního poháru se stal Jiří Horáček s 80 ranami.

I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásilo 44 hráčů, nakonec hrálo 42 golfistů a jak řekl jeden ze spolumajitelů firmy BDO CA Mirek Hořický, že dokážou dělat zázraky, podařilo se jim odvrátit hrozící déšť a přivolat na pár okamžiků sluníčko. Nejdelší odpal z mužů měl Ladislav Fiala, z žen tradičně Vladislava Bartušková, nejblíže k jamce byl z mužů Daniel Daute a z žen Aneta Hořická. K dobré náladě přispěl i skvělý catering znojemské firmy GATO a výborné čepované pivo Bernard.

Výsledky: Společná 0-18:  1. Ladislav Súkup, 2. Jiří Horáček a 3. Štěpán Franc (GC Liberec).

Společná 18,1-28:  1. Miroslav Ošmera (ID GK), 2. Hana Hořická a 3. Igor Mati (Automotodrom Brno). Společná 28,1-54:  1. Aneta Hořická (GC Sokrates), 2. Son Nguyen a 3. Luboš Merta (GK Kšírovka). Junioři:  1. Arnošt Malík, 2. Martin Hořický a 3. Kristýna Hořická. Vítězům blahopřejeme a zároveň všechny golfisty zveme na turnaj Havlík Dental Clinic v sobotu 12. 10. 2019.

-jej-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *