Jako v akčním filmu. Zdrogovaný řidič ujížděl strážníkům Horním parkem

Když dostala hlídka Městské policie od dispečinku informaci o jízdě vozidla Ford v jednosměrce v protisměru z Komenského náměstí na Kovářskou ulici, ještě nejspíš netušila, jaký itinerář si pro ni řidič připravil. Strážníci vozidlo dohnali u Městských lázní, na výzvu k zastavení řidič zareagoval sešlápnutím plynu.„Divoce odbočil na ulici F. J. Curie a přes chodník a travnatou plochu vjel do parku, kde se nachází pěší zóna. Zběsilá jízda pak pokračovala dalších pět set metrů, než řidič zastavil na kruhovém objezdu u křižovatky Mariánské náměstí a ulice Pontassievská. Okamžitě se dal na útěk, ale dvojice strážníků ho během několika vteřin doběhla a spoutala,“ popsal zásah strážníků manažer prevence kriminality Petr Hladký.

Po dopadení vyšlo najevo, že třiatřicetiletý muž měl vedle pozitivního testu na drogy i platnou blokaci řidičského oprávnění.

„Případ si na místě převzala Policie České Republiky, strážníci policistům poskytli součinnost při převozu řidiče do nemocnice kvůli odbornému testu na drogy v těle,“ dodal Hladký.

-bur-

 

1 komentář: „Jako v akčním filmu. Zdrogovaný řidič ujížděl strážníkům Horním parkem

  • 20.9.2019 (13:19)
    Permalink

    Škoda, že ho nesejmuli, bylo by o jednoho dementa míň !

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *