Vyhrajte vstupenky na Burčákfest

V historických prostorách areálu Louckého kláštera královského města Znojma letos proběhne již 15. ročník oblíbeného burčákového festivalu Burčákfest, který každoročně pořádá znojemská agentura GATO production ve spolupráci se Znovínem Znojmo. Celá akce určená pro širokou veřejnost letos vypukne na konci září a to konkrétně v pátek 27. 9. Festival potrvá až do sobotních večerních hodin.Pokud si chcete pochutnat na výborném burčáku, kvalitním víně a gastronomických specialitách, je tento festival určený právě pro Vás. V průběhu dvou dnů si můžete vybírat z pestré nabídky hudebních vystoupení. V první festivalový den se představí cimbálová muzika Donava ve štukovém sále a na nádvoří všechny potěší kytarové vystoupení Jerry & son.

Hlavním kulturním lákadlem celého festivalu bude pro letošní rok zahajovací koncert skupiny WOHNOUT a následně Guns N‘ Roses tribute Czech Republic. Tyto skupiny se představí v pátečních večerních hodinách v areálu Jízdárny.

V rámci sobotního programu se návštěvníci mohou těšit na vystoupení žánrově různorodých hudebníků. Celý sobotní den zahájí v poledne oblíbená znojemská country kapela Paroháči, Štukové sály rozezní cimbálovou muzikou Antonína Stehlíka a ve sklepení bude žánr laděn do jazzu. Pro rozproudění večerní zábavy je do programu zařazen koncerty GIPSY.

Třešničkou na dortu vinařského programu je vždy unikátní akce šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama. Tato úžasná podívaná za účelem výroby speciálního vína s názvem Šlapané víno se odehraje v sobotu za hudebního doprovodu Charlie Slavík Revue.

Těšit se můžete nejen na výborné burčáky od Znovínu Znojmo, ochutnávky vín, ale i tradiční prasátko na rožni, kapří hranolky, moravské frgále a jiné pochutiny.

Soutež o vstupenky:

Jak se jmenuje nový provoz pořádající firmy GATO, který byl otevřen v září loňského roku u zimního stadionu.

  1. Hasta Grill
  2. Manana Grill
  3. Vista Grill

Své odpovědi můžete poslat na adresu redakce (Jarošova 7, Znojmo 669 02) nebo e-mailem na redakce@znojemsko.cz, a to do středy 25. 9. 2019, kdy v 12.00 hod. vylosujeme výherce, které budeme kontaktovat. Dva šťastlivci se mohou těšit na dvě dvoudenní vstupenky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *