Uzavírka v Legionářské: o víkendu stavbaři uzavřou křižovatku

Stavební práce v ulici Legionářská, kvůli kterým je ulice uzavřena, pokračují podle plánu. Tento týden budou stavbaři pracovat i o víkendu, kdy proběhne konečná pokládka povrchu komunikace v dolní části ulice. S tím souvisí i víkendová uzavírka křižovatky ulic Legionářská, Gagarinova a Přímětická.


foto: Město Znojmo

V ulici Legionářská probíhají práce na rekonstrukci povrchu komunikace již od července a platí zde také úplná uzavírka, přičemž výjezd vozidel z ulice Gagarinova na ulici Přímětická je umožněn.

Výjezd se z důvodu dokončení prací v této části ulice uzavře o víkendu 24. a 25. srpna a zároveň se dočasně umožní obousměrný průjezd ulice Gagarinova. V případě nepříznivého počasí se práce přesunou na termín 31. srpna a 1. září a křižovatka se uzavře v tento termín.

Objízdná trasa je stanovena pouze pro vozidla Městské autobusové dopravy – dojde ke změně trasy linky číslo 835803 (více na www.zds-psota.cz).

Kompletní rekonstrukci komunikace a vybudování chodníků v ulici Legionářská provádí firma COLAS CZ, a.s., která podala cenově nejvýhodnější nabídku. Celková investice města činí přibližně 7 milionů korun.

-pas-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *