Kopal a mlátil do dveří, několikrát pokutovaný mladík skončil na psychiatrii

ZNOJMO Marným vysvětlování začal strážníkům první pracovní den v týdnu. Devatenáctiletý muž, který za poslední rok obdržel již několik pokut, se nepoučil a rozbil skleněnou výplň dveří.


„Oznámení jsme přijali v pondělí po desáté hodině večerní. Mladý muž ve Smetanově ulici rušil noční klid. Když hlídka přijížděla, tak viděla, jak dotyčný kope do vchodových dveří jednoho bytového domu. Při tom ještě vykřikoval, dveře naštěstí nepoškodil. Jelikož nemohl prokázat svou totožnost, předvedli ho znojemští strážníci na oddělení Policie ČR,“ vylíčil za strážníky Městské policie Petr Hladký.

Na služebně mu policisté sdělili, že je podezřelý z přestupků proti veřejnému pořádku za rušení nočního klidu a za pokus o poškození cizí věci. Mladík vinu odmítal, tudíž bude případ řešit správní orgán. Tím ale celá záležitost uzavřena nebyla.

„Po odchodu z oddělení znovu začal pokřikovat. Proto ho hlídka upozornila, ať si nepřitěžuje a uklidní se. Jeho reakce byla ale zcela opačná, ve zlosti udeřil do vchodových dveří domu a rozbil skleněnou výplň. Následně se dal na útěk, avšak po padesáti metrech ho strážníci dohnali, svedli na zem a spoutali. Pak byl sanitkou odvezen do nemocnice, kde skončil na psychiatrickém oddělení,“ dodal Hladký.

Mladík není pro strážníky neznámou tváří. Od roku 2018 s ním museli řešit deset událostí. V jednom případě se dokonce pokusil strážníka napadnout pěstí.

-bur-

3 komentáře: „Kopal a mlátil do dveří, několikrát pokutovaný mladík skončil na psychiatrii

 • 17.7.2019 (16:22)
  Permalink

  Proč má zcenzurovany ksicht?
  Protože jste ho napadli
  Mrdky ty policajti kam se hrabou když se valí na prdeli za blbý bordel udělají všechno aby mohli machrovat ale co potom další špatné věci? O ty se švestky už nestarají.
  Fuck off A.C.A.B

  Reagovat
  • 18.7.2019 (11:48)
   Permalink

   Měli mu tu držku rozbít pořádně 😀 😀

   Reagovat
  • 18.7.2019 (15:45)
   Permalink

   Frajeris, tys na to kápl zkopaly mě bezdůvodně, na smetánce ani takovýhle dveře nejsou. Sou to zmrdi mám moncl prez půl xichtu a oba ušní bubínky prasklý k tomu vytrhlej dread obě oči podlitý krví. A to proč se mnou řešily už X případů? Protože sou na mě zasedlí a dou po mě jak psi

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *