Sára Bejlek si odváží z Olympiády zlato a stříbro!!

Neskutečný zážitek a skvělý výsledek si odváží hráčka Hrušovan nad Jevišovkou, která se ve dnech od 24. do 27. 6. účastnila Olympijských her dětí a mládeže v Liberci.Jihomoravský kraj ji nominoval jako nadanou talentovanou hráčku, aby jej reprezentovala v tenise.  Týdenní pobyt probíhal slavnostním zahájením tak, jak to na Olympiádě chodí, zapálením olympijského ohně. Celá atmosféra byla úžasná a Sára si ji dostatečně užila.

První soutěžní den Olympiády byl hodně náročný, přesto Sára v 35 stupňovém vedru dokázala projít prvním kolem přes Jihočeskou soupeřku 6:1, 6:0, ve druhém vyřadila hráčku Pražského kraje výsledkem 6:0, 6:2. Třetí den zdolala o rok starší soupeřku, reprezentantku Středočeského kraje,  6:4, 6:2. V semifinálovém utkání (proti soupeřce z Olomouckého kraje) měla Sára navrch a po bitvě 6:2, 6:4 se probojovala do vysněného finále.

Finále bylo bojem prostějovských klubových spoluhráček, které se dobře znají, a bylo dlouhé a hodně napínavé. V úmorném vedru, po dvou hodinách a 55 minutách a po výsledku 4:6, 6:1, 6:4  dokázala Sára Bejlek odejít z kurtu s tím nejcennějším, co šlo, a to se zlatou olympijskou medailí na krku.

Ve čtyřhře se Sára s Emmou Dvořáčkovou postaraly o příjemné překvapení pro Jihomoravský kraj a svým postupem do finále rozšířily medailovou sbírku našeho kraje.

Sára si z Olympiády dětí a mládeže odváží zlatou a stříbrnou medaili a neskutečně moc zážitků.

Moc gratulujeme za vzornou reprezentaci nejen klubu TKB Hrušovany nad Jevišovkou, ale také Jihomoravského kraje.

-AG-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *