Třetí mistr ve Znojmě

Základnou patříme mezi menší kluby. To nám však nezabránilo v tom, abychom třetí rok po sobě neměli dalšího mistra CMTA ligy v muaythai. Máme mistryni v ženách, mistra v dětské kategorii a nyní i vítěze mužské kategorie. Co tomu předcházelo?


foto: Czechfighters

Tento rok se s cílem vyhrát titul mistra ČR vydalo do sezony duo bratří Koníčků pod vedením trenéra Petra Kuchaříka. Petr Koníček měl ze začátku sezony krásně našlápnuto, avšak díky svojí taktické chybičce přišel o potřebné body, které chyběly na konci sezony. I přes veškerou snahu se mu nepovedlo probojovat do finálových bojů, a stává se tak druhým vícemistrem České republiky v muaythai ve váhové katogorii do 75kg.

Martin Koníček si v sezoně zajistil finálovou účast už s předstihem. Kdy se po prvních pár kolech dostal do čela tabulky a už před sebe nikoho nepustil. V sobotu 15. června se konalo finále MČR v muaythai v Praze. Byl to malý souboj o Moravu, kdy nastupoval proti soupeři z brněnského Jetsaam gymu Viktoru Pluháčkovi. Na začátku zápasu si Martin zatancoval krátké waikru, kterým se plně dostal do zápasového režimu. Od začátku měl zápas pevně pod kontrolou. Dopředu ho hnala i početná podpora, která ze Znojma dorazila. Soupeře dostával pod tlak nádhernými kombinacemi a v klinči dominoval. Zápas krásně zvládl po taktické stránce a na konci se tak mohl radovat z výhry. Amatérský mistr České republiky v muaythai pro rok 2019 ve váhové kategorii do 67kg se skóre 12-0, Martin Koníček.

L. Baráková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *