Řidič náraz do betonového mostku nepřežil

KUCHAŘOVICE Půl hodiny před půlnocí vyráželi včera policisté k dopravní nehodě. Řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, což vyústilo v kolizi s tragickými následky.


Ilustrační foto

„Padesátiletý řidič jel od Přímětic směrem na Suchohrdly. V mírné pravotočivé zatáčce přejel s autem do protisměru a následně mimo komunikaci, kde v silničním příkopu narazil do betonového mostku s kanalizační propustí. Po nárazu bylo vozidlo vymrštěno zpět na komunikaci, kde zůstalo stát napříč vozovky. Při havárii utrpěl řidič vážná zranění, kterým na místě podlehl,“ informoval policejní mluvčí Petr Zámečník.

V krátkém čase se jedná o další dopravní nehodu, která skončila tragicky. O víkendu nepřežil náraz taktéž do betonového mostku čtyřiatřicetiletý motocyklista ve Vémyslicích.

„Apelujeme na řidiče, aby přizpůsobili jízdu svým schopnostem, stavu komunikace, nepřeceňovali své řidičské dovednosti a zbytečně neriskovali. Těch pár ušetřených minut při rychlé jízdě může mít v konečném důsledku fatální následky,“ dodal Zámečník.

-bur-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *