Duhový den v Břežanech

V neděli 30. června se koná již tradiční Duhový den neboli Den otevřených dveří zámku v Břežanech. Letos je tato akce zároveň spojena s oslavami 200 let od přestavby zámku do současné podoby, se založením parku a se 160. výročím založení Kongregace sester sv. Hedviky.Při této příležitosti je na neděli připraven velmi bohatý program, v rámci kterého se můžete těšit například na mši svatou (10.00 hodin), vystoupení Zámecké kapely (13.10 hodin), komentovanou přehlídku dobových kostýmů (13.30 hodin), vystoupení klientů domova a denního stacionáře (14.15 hodin), ukázku výcviku dravců (15.00-16.00 hodin) nebo také jarmark, tvořivou dílnu, trampolínu a mnoho dalšího.

Jelikož je zámek bývalé šlechtické sídlo, pozvala Kongregace některé potomky šlechtických rodů. Účast přislíbil pan Podstatzký z Moravského Krumlova a Franz Ferdinand de Hoyos, přímý potomek rodu Wamboldtů.

-karm-

1 komentář: „Duhový den v Břežanech

  • 29.6.2019 (10:15)
    Permalink

    Domnivam se, ze akci bylo vhodne uvest na plakaty.Znojemsko jako noviny sio kazdy nekupuje, takze proklamace neni asi optimalni

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *