Open Hodonice – Memoriál Rostislava Obrdlíka 2019

V minulých dnech se v Hodonicích uskutečnil šachový turnaj OPEN HODONICE 2019. Slavnostního zahájení turnaje byl přítomen starosta Hodonic Pavel Houšť, místostarosta Tasovic Miroslav Grolig a předseda TJ Hodonice František Latr.  Byl to již dvacátý ročník MEMORIÁLU ROSISLAVA OBRDLÍKA, který byl členem našeho oddílu. Byl to člověk tělem i duší zanícený šachista. Byl i zakladatelem ZNOJEMSKÉ KRÁLOVNY.Turnaj počtem hráčů předčil očekávání organizátorů. Byl co do počtu hráčů největší v historii hodonických turnajů. Ve skupině dospělých hrálo 54 hráčů. Zde si nejlépe vedl Jan Dočekal ŠK SOKOL VYŠEHRAD. Na druhém místě Vrána František ŠK STARÉ MĚSTO, na třetím místě Molík Zdeněk GPOA ZNOJMO.

Nejlepší dorostenec Nekvasil Radek GPOA ZNOJMO. Každé kolo se losovala sedmička vína pro dospělé a čokoláda pro děti…

Ve skupině B v krajském přeboru mládeže hrálo úctyhodných 82 hráčů. Zvítězil Zaza Martin ŠACHY ZASTÁVKA. Na druhém místě Vojtek Pavel Jezdci Judrov před Molíkem Jakubem GPOA ZNOJMO. Nejlepší hráčka našeho oddílu OPTIKA MEDEK TJ HODONICE byla Eliška Kružíková.

Pořadatelé děkují všem sponzorům.

František Šimík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *