Permanentky na novou hokejovou sezonu v prodeji od 17. června

Prodej permanentních vstupenek Orlů na hokejovou sezonu 2019/20 je zahájen v pondělí 17. června od 13:00. Jejich majitelé se mohou těšit i letos na řadu jedinečných výhod a bonusů včetně několika novinek. Jejich kompletní přehled je k dispozici na oficiálním webu klubu www.hcorli.cz.„Klub si velice váží svých věrných fanoušků, kteří mu zachovávají dlouhodobě přízeň a podporují ho jak v dobrých, tak i v těch horších časech. Na základě diskuzí klubu se zástupci fanoušků, partnerů a vedením Města Znojma došlo pro novou sezonu k úpravám cen vstupného nutných pro setrvání klubu v EBEL. Snahou klubu v nové sezoně je nabídnout vyšší sportovní kvalitu a zároveň zachovat hokej finančně dostupný všem fanouškům,“ říká manažer Petr Veselý.

Dochází taktéž ke změně služeb v oblasti ticketingu. Novým poskytovatelem bude společnost Enigoo, která zajišťuje prodej mj. v rámci zápasů České hokejové reprezentace. Prodej bude probíhat jako obvykle v kanceláři klubu, doplněný o možnost nákupu permanentní karty on-line nebo prostřednictvím CallCentra. Nově bude možné k zakoupení permanentní vstupenky použít platbu kartou. Vše podstatné najdete na našem webu,“ dodává Veselý.

Držitelé permanentních karet navíc nově dostávají výjimečnou možnost umístit své jméno přímo na zápasové dresy a stát se tzv. šestým hráčem. Tyto dresy budou po skončení sezony vydraženy a výtěžek věnován mládeži.

Každý držitel permanentní karty, který tuto akci využije, získá navíc pro sebe a své přátele možnost objednat si tuto variantu dresu za zvýhodněnou cenu ve fanshopu.

Majitelé loňských permanentek se skončením sezony o svá místa nepřijdou. Ta jsou jim rezervována do 30. června 2019! Až poté budou nevyužité rezervace uvolněny do dalšího prodeje.

 -OZ-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *