Na zaplacení poplatků za odpady zbývají poslední týdny

Do konce měsíce června mají občané Znojma povinnost uhradit poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Poplatek činí 400 korun a je splatný k 30. červnu 2019.


Ilustrační foto

Poplatek je možné platit na pokladně Městského úřadu na ulici Obroková 12, a to denně po celý pracovní týden, dle pokladních hodin. Lze využít i platbu poštovní poukázkou (na vyžádání) nebo bankovním převodem na účet nebo prostřednictvím služby SIPO České pošty.

Pro platbu převodem je nutné uhradit poplatky na účet 19-5055970277/0100 u KB se specifickým symbolem 178 a variabilním symbolem, kterým je rodné číslo poplatníka, plátce. V případě platby za více členů rodiny na jedno rodné číslo je nutné v bance uvést do Zprávy pro příjemce rodná čísla ostatních členů rodiny, za které poplatník platí (z důvodu identifikace platby).

Pro platbu přes SIPO se plátce osobně musí dostavit na Městský úřad (Obroková 12, kancelář číslo 112) k vyplnění žádosti. S sebou je nutné přinést spojovací číslo služby SIPO.

Petra Maršounová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *