Znojemské basketbalistky na turnaji v Borotíně bronzové

O víkendu 11. – 12. května se konal vyhlášený basketbalový turnaj dorostenek „O pohár Borotína 2019“.

Znojemské hráčky se turnaje tradičně účastní. V loňském roce skončily třetí a letos se jim podařilo bronzovou příčku obhájit.Nebýt několika zranění během turnaje, mohly si vybojovat i účast ve finále, a tím možná i vítězství. Dalším úspěchem bylo zvolení Eriky Kourkové do All -Star team turnaje. Erika se chce věnovat basketbalu profesionálně a po ukončení ZŠ Mládeže nastupuje od září na Střední sportovní školu v Brně se zaměřením na basketbal. Bude hrát za brněnský tým BK Žabiny Brno. Přejeme jí mnoho dalších úspěchů, jako i všem hráčkám ve Znojmě.

Konečné pořadí družstev na turnaji: 1.Tygřice Borotín, 2. BK Ústí nad Orlicí, 3.TJ Znojmo, 4. Basket Jevíčko, 5. Slavoj Český Brod, 6. BK Beroun, 7. BK Teplice.

Turnaje zúčastnilo šest znojemských hráček doplněných trojicí hráček – kamarádek ze Žďáru nad Sázavou.

Horní řada zleva: Andrea Urbanová (Zn.), Simona Štětková (Žď.), Ellen Hanusová (Žď.), Sabina Sasková (Zn.), Erika Kourková (Zn.), spodní řada zleva Gabriela Vávrů (Zn.), Jolana Václavková (Zn.), Natálie Kubíková (Žď.), Adéla Bajková (Zn.). Zároveň zveme všechny příznivce basketu na tradiční příměstský basketbalový kemp, který se koná v posledním prázdninovém týdnu – viz leták nebo informace na www.basketznojmodivky.cz.

Dále hledáme chlapce a děvčata pro doplnění týmů: ročníky narození 2006 až 2011.

-SV-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *