Mistrovství České republiky ve florbale do 15 let se odehraje ve Znojmě!

Tento týden se odehraje Mistrovství České republiky ve florbale do 15 let. Tato vrcholná akce starších žáků proběhne od pátku 3. května do neděle 5. května ve znojemské sportovní hale!


Ilustrační foto

Akce se koná pod záštitou Českého florbalu a hraje se o oficiální titul mistra České republiky žáků 2019. Celý finálový turnaj se odehraje na speciálním florbalovém povrchu, který mohli vidět fanoušci na televizním utkání znojemského LAUFENU.

Na mistrovství se kvalifikovalo těchto 12 družstev: FAT PIPE FLORBAL CHODOV, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, FBC Štíři České Budějovice, 1. SC TEMPISH Vítkovice, Spartak Pelhřimov, FBC Česká Lípa, FBC Liberec, 1. AC eFlorbal Uherský Brod, Fbc Topgal Šternberk, Tatran Střešovice, FbC Hradec Králové, FBŠ SLAVIA Plzeň. Celý turnaj odstartuje v pátek 3. května v 10:00, kdy se proti sobě postaví pražský Chodov a Gullivers Brno. Bitvy o medaile jsou na programu v neděli 5. května od 15:20 hodin.

Přijďte se podívat na to nejlepší, co florbal nabízí v kategorii starších žáků, tedy chlapců narozených v letech 2004 a 2005.

-P-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *