Trenérské trio zůstává, Fryčer nově i na pozici sportovního manažera

Orli zahájí v pondělí 29. dubna letní přípravu na devátou sezonu v mezinárodní EBEL lize. Realizační tým doznal jediné změny.


Miroslav Fryčer

Na pozici sportovního manažera bude nově působit Miroslav Fryčer, který tak nahradil odcházejícího Rostislava Dočekala. Fryčer bude současně působit i jako hlavní trenér A-mužstva.

„Je to logické řešení. Pan Fryčer si tým staví sám a se mnou řeší pouze finanční otázku. Na zahraničním trhu s hráči si dokáže velmi zdatně poradit, protože má obrovské kontakty. Je schopný s agenty i hráči mluvit na přímo. Považujeme to za obrovskou výhodu,“ zdůvodňuje tento krok majitel klubu Pavel Ohera. Orli Znojmo zároveň děkují Rostislavu Dočekalovi za odvedenou práci pro klub a přejí mu hodně štěstí ve sportovním i osobním životě.

Asistenty zůstávají Jiří Beroun a Tomáš Jakeš. Trenérem brankářů bude i nadále Petr Hrachovina, týmovým manažerem pak Kateřina Oherová. Na pozici kustodů doplní Luboše Altenburgera bývalý hráč Orlů a juniorský mistr republiky Jan Trojan.

První trénink je na programu dnes 29. dubna v dopoledních hodinách. Tým se bude připravovat především v centru Gladork Gym pod vedením Jakuba Šiguta, jako tomu bylo v předchozích letech. Trenéři však zařadí i běhy a další tréninkové prvky mimo posilovnu. Do přípravy se zapojí všichni tuzemští hráči.

LUKÁŠ CAHA – OZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *