Čtyři dohody a Pátá dohoda podpoří žáky s mentálním postižením

Městské divadlo Znojmo uvede divadelní představení Čtyři dohody a Pátá dohoda s Jaroslavem Duškem a členy divadla Vizita.


Jaroslav Dusek, herec

Umělci zahrají pro charitativní účely, neboť výtěžek z představení poputuje na projekt, který ve Znojmě podporuje vzdělání žáků s lehkým a středním mentálním postižením. Město na obě představení poskytne prostory divadla zcela zdarma. Schválili to znojemští radní na svém pondělním zasedání.

Představení Čtyři dohody a Pátá dohoda, která se už ve Znojmě s velkým úspěchem hrála, se do zdejšího divadla vracejí 20. a 21. května pod záštitou Veřejně prospěšného spolku Anaon, který město požádal o bezplatný pronájem divadla a celou věc tak zaštiťuje.

Spolek se v rámci charitativních představení ve Znojmě letos rozhodl podpořit projekt Pavlíny Veselé z Mateřské školy, základní školy a praktické školy Znojmo, který je určený žákům, již jsou ve Znojmě internátně a jejichž rodiče nejsou schopni jejich vzdělání a pobyt hradit. Dříve takto spolek podpořil například Tyflocentrum nebo Chráněné dílny.

Kapacita divadla nabízí celkem 278 míst k sezení, nabízena budou i místa na stání (celkem 20). Vstupné na představení činí 400 korun.

-pas-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *