Bojovníci MMA Martin Koubek a Jakub Havelka úspěšně reprezentují RK SK Valetudo Znojmo

Dne 9. března se konala česká liga MMA v Lovosicích u Prahy. Tam vyjeli znojemští zápasníci Martin Koubek a Jakub Havelka za RK SK Valetudo  Znojmo a oporou jim byl trenér a zápasník Rudolf Kříž. 

V ČR jsou dvě organizace, které pořádají zápasy v MMA a jde o organizaci MMAA a CSMMA.

Minulý rok Martin Koubek zápasil za organizaci MMAA v polotěžké váze, kde obsadil první pozici, nicméně po nedorozumění, které tam nastalo, přestoupil do organizace CSMMA.

Druhá organizace CSMMA, kam odjeli v sobotu zápasit Martin Koubek v polotěžké váze do 93kg a Jakub Havelka ve váze 70kg, byla pro oba zápasníky úspěšná.

Koubek nastoupil proti zápasníkovi s pražského Penta gymu, kde trénuje třeba Viktor Pešta, který zápasil v americe v UFC, nebo ruské organizaci Fight Nights.

Nicméně Koubek se nenechal rozhodit a svého soupeře po několika vyměněných úderech strhl  takedownem na zem, kde přešel do výhodné pozice a soupeře uškrtil v první polovině prvního kola.

Havelka se postavil proti zápasníkovi z pražského Primmat gymu, kde zápasí třeba David Kozma, který je v současné době v organizaci OCTAGON. Havelka nastupoval proti zkušenějšímu zápasníkovi. Nicméně po prvních sekundách to vůbec nevypadalo, že by soupeř byl zkušenější, jelikož Havelka mu nenechal žádný prostor, aby mohl vymyslet nějaký útok a tak v prvním kole dominoval znojemský borec. Druhé kolo bylo rychlé a po pár sekundách Havelka zasypal soupeře několika ranami a povedlo se mu soupeře nokautovat.

Oba zápasníci by chtěli poděkovat trenérům Petru Kuchaříkovi za přípravu v K1 (postoji) a Rudolfu Křížovi, který je připravuje v MMA a wrestlingu v Gladork gymu ve Znojmě!

-I-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *