Bronzové gymnastické naděje Kubošná a Molíková

Po zimním „odpočinku“ odjely gymnastky KSG Znojmo na závod gymnastických nadějí do Uherského Ostrohu. Uvozovky u slova odpočinek jsou zcela na místě, neboť děvčata od podzimního Mistrovství ČR v Praze rozhodně nezahálela, ale pilně trénovala, což na svém prvním závodě sezony stvrdila dvěma bronzovými medailemi Veroniky Kubošné a Simony Molíkové.Velmi dobře připravené se představily i ostatní závodnice KSG Znojmo, které si pro jarní sezonu natrénovaly řadu nových obtížných prvků hodnoty B, C i D podle mezinárodních gymnastických pravidel FIG.

Deváté místo obsadila Antonie Vojtěchová, 13. Marika Nina Kováčová mezi nejmladšími žákyněmi, 8. Bedřichová Julie, 16. Karolina MIa Kováčová mezi staršími žákyněmi, 8. místo Anna Vojtěchová mezi juniorkami.

Borci z KSG Znojmo své vůbec první závody absolvovali na Moravské Slavii, kde se utkali v závodě O brněnské kolo. Nejmladší žáci, ač trénují teprve od října loňského roku, se dokázali v nabitém startovním poli závodníků z Moravy i Čech, velmi překvapili svými výkony a rozhodně se v konkurenci svých vrstevníků neztratili. Výborně zacvičil Denis Pilař (17. místo), Benjamin Čuport (26. místo) i Martin Vančura (28. místo). Nováček klubu a talentovaný borec Patrik Honzák mezi zkušenějšími mladšími žáky obsadil 18. příčku. Děvčatům i chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci města Znojma. Děkujeme i Městu Znojmu,  SVČ Znojmo a všem rodičům za veškerou podporu!

KSG Znojmo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *