Mladí minivolejbalisté VK PFN v Letovicích

Znojemští hráči zeleného a modrého minivolejbalu /5. – 6. ročník ZŠ/ se v neděli 3. března vydali na již čtvrtý Turnaj Jihomoravského minivolejbalu 2018/2019. Tentokrát se ti nejlepší hráči v kraji utkali na palubovce haly Sokol Letovice. 

Znojemský okres již tradičně reprezentovali hráči a hráčky VK PFN Znojmo – Přímětice a dařilo se jim výborně. Z 38 družstev, jež jsou podle průběžné výkonnosti rozdělena do šesti skupin, si družstvo našich chlapců M5 vybojovalo druhé místo, ale celkově si zatím o 20 bodů uhájili prvenství mezi modrými družstvy, což je vynikající! Musíme vyzdvihnout fakt, že tři ze čtyř hráčů tohoto vítězného týmu jsou teprve žáky pátého ročníku, tudíž budou moci hrát v této kategorii i příští sezonu. Jsou to: Jiří Donát, David Knebl, Šimon Rozsypal a Martin Kravec ze 6.A.

I naši další minivolejbalisté hráli výborně. Družstvo M1 ve složení:  Daniel Pelech, Jan Pořický, Vojtěch Širůček a Tomáš Lintner skončilo na 7. místě a udrželi se v první skupině. Ještě více si ceníme výkonu družstva M2, jemuž chyběl kvůli nemoci klíčový hráč, a přesto ve druhé nejlepší výkonnostní skupině tito chlapci zvítězili. Za družstvo hráli: Oliver Plánský, Milan Hlávka a Matyáš Štancl.

Naši hráči zeleného minivolejbalu , kde hrálo celkově 26 družstev ve čtyřech skupinách, si také vedli dobře. Někteří bojují rovněž v první skupině se šesti nejlepšími týmy v kraji a získali 1. místo. Postarali se o to: Štěpán David, Patrik Mareš a Anna Zobalová. V celoroční soutěži jsou jen o 10 bodů na krásném 2. místě.

Všem hráčům a hráčkám, kteří se zúčastňují této soutěže, přejeme hodně sportovních úspěchů a radost ze hry. Děkujeme trenérkám, trenérům i rodičům za čas, který dětem věnují.

-LP-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *