Úspěšní tenisté TK Znojmo

O víkendu 23. – 24. 2. se znojemským tenistům na turnajích velice dařilo a získali mnoho celkových vítězství ve dvouhrách i čtyřhrách!Simona Wirglerová se po měsíční zdravotní pauze vrátila do turnajů a úspěšně si vedla na halovém turnaji tř. C dorostenek v klubu Start Ostrava – Poruba, kde dokázala zvítězit jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře. Ve finálovém utkání dvouhry porazila T. Schirmerovou z Orlové 6:0 6:3 a radovala se z celkového vítězství dvouhry. K titulu ve dvouhře přidala i vítězství ve čtyřhře, když s K. Krejčí ze ŽLTC dominovaly a ve finále porazily  Schirmerovou s Šandovou 6:1 7:5.

Ve znojemské nafukovací hale pořádal TK Znojmo pod vedením trenéra Martina Entlera turnaj tř. C staršího žactva, kde k radosti znojemských trenérů dominovali domácí hráči. V kategorii st. žákyň zvítězila znojemská Barbora Sedláková, která ve finále dvouhry v nervy drásajícím zápase porazila Z. Matelovou ze ŽLTC Brno 6:2 2:6 11:9 a radovala se z titulu ve dvouhře. K vítězství dvouhry přidala Barča ještě 2. místo ve čtyřhře.

V kategorii starších žáků reprezentovali domácí klub Martin Puskeiler, Florian Králík a Vojtěch Koryťák a opět si vedli výborně, když se všichni tři probojovali do semifinále dvouhry. Ve finále dvouhry porazil Martin Puskeiler klubového kamaráda Floriana Králíka 6:4 7:5 a získal titul ve dvouhře, 3. místo ve dvouhře získal ještě Vojtěch Koryťák, který podlehl v semifinále F. Králíkovi. Ve čtyřhře zvítězila znojemská dvojice Puskeiler – Koryťák, když ve finále porazili znojemsko-třebíčskou dvojici Králík – Válek 7:5 4:6 11:9.

Ve stejném termínu se konal halový turnaj tř.C mladších žákyň v Brně Líšni, kterého se zúčastnily znojemské hráčky sestry Zuzka a Verča Molíkovi a Alenka Medunová. Verča Molíková postoupila do čtvrtfinále dvouhry, Alenka Medunová postoupila do semifinále dvouhry a vybojovala 3. místo. Ve čtyřhře znojemská dvojice Medunová – Molíková V. vybojovala 3. místo!

-T-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *