České aerobičky v akci. Bojovat o medaile je baví!

Vystoupení znojemských aerobiček v duryňském Eisenbergu, kde si dali o víkendu dostaveníčko reprezentanti Rakouska, Švýcarska a nejlepší kluby Německa při zahajovacím mezinárodním mítinku klubů jen potvrdilo, že před objektivy kamer si holky mohou stoupnout doslova v každém věku… Se zájmem sledovaný míting/celý přenos vysílal německý sportovní kanál TV plus/, kdy většina děvčat byla poprvé reprezentovat, se opravdu vyvedl. Ani ty nejmladší, teprve sedmileté, se nezalekly soupeřek a konkurence a bojovaly srdnatě o medaile.V nejmladší kategorii 7 – 8 roků vybojovala trojice závodnic Matoušková Nela, Hrdličková Nela a Boudná Sofie stříbro. V jednotlivcích přidala bronz Nela Hrdličková, jmenovkyně Nela Matoušková skončila čtvrtá.

Loňská vítězka Natali Fučíková si na všech 29 konkurentek kategorie 9 – 11 doslova vyšlápla a ziskem 17,300 bodů získala nejen zlato, ale i zvláštní cenu a pohár za nejvyšší známku kateorie mladších žáků… Další znojemská závodnice Semotamová Ema brala bronz.

V soutěži skupin Znojmo 1 ve složení Kratochvílová Eliška, Kročilová Eliška, Matoušková Nela, Hegerová Nikola a Caklová Karolína braly bronz.. Znojmo 2 ve složení Radová Valentýna, Jakešová Nataša, Matulová Kateřina, Kadlecová Pavla, Súkupová Monika bylo čtvrté.

V kategorii DANCE tým ve složení Tkadlecová Pavla, Semerádová Adeline, Palášková Anna, Nahodilová Erika, Pavelčíková Nikola, Lorencová Aneta, Holinská Ela po bojovném vystoupení skončil na 5. místě.

Boj o nominaci na ME v Azerbajdžanu zahájila úspěšně i Barbora Karlíková, která kromě zlata a skalpu obou německých i švýcarských reprezentantek zajela z plného tréninku slušných 19,750 bodu, brala zlato i pohár za nejvyšší známku soutěže.

Jsme výborná parta, trénovat nás baví a medaile jsou pro nás zásadní věcí, boj o ně nás naplňuje!!!

Všem díky za vzornou reprezentaci klubu, našeho rodného města a českého aerobiku.

-AP-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *