Znojemské aerobičky sází na mladé závodnice, v německém Eisenbergu bude reprezentovat Česko 24 dívek!

Jen sportovec sám ví, kolik poctivosti a dřiny, kolik bolesti a odříkání musí podstoupit, než se posune o stupínek výš, než na něj rád mrkne náročný divák, nebo cvakne spoušť svého přístroje uznalý novinář.


Natalli Fučíková, česká reprezentantka v žákovské kategorii a loňská vítězka v Eisenbergu kategorie mladší žačky.

Všechny závodnice klubu SK AEROBIC PROFESSIONAL Znojmo se již těší, až budou moci zúročit dřinu, kterou v přípravě na novou sezonu obětovaly… Již o příštím víkendu! Kde? V duryňském Eisenbergu, kde si dali dostaveníčko reprezentanti Rakouska, Švýcarska a nejlepší kluby Německa, kteří vytvoří konkurenci malým i velkým Češkám z klubů SK Aerobic Professional Znojmo a Pro FITNESS Praha při zahajovacím mezinárodním aerobikovém mítinku klubů.

Za mladší žačky vyjedou poprvé reprezentovat Českou republiku nejmladší žákyně, teprve sedmileté Matoušková Nela, Hrdličková Nela v jednotlivcích, nejmladší TRIO doplní Boudná Sofie.

V jednotlivcích se poměří s konkurencí v kategorii mladších žaček loňská vítězka Natali Fučíková, doufejme, že zdárně jí budou sekundovat oddílové kolegyně, již ostřílené závodnice Semotamová Ema a Zifčáková Viktorie a debutanti Hegerová Nikola, Kratochvílová Eliška, Kadlecová Pavla, Matulová Kateřina a Radová Valentýna. V mladších žačkách bude klub svoje krásné město reprezentovat i v kategorii trojic ve složení Znojmo 1. Kratochvílová Eliška, Kadlecová Pavla a Hegerová Nikola a Znojmo 2. Jakešová Nataša, Matulová Kateřina a Radová Valentýna.

V soutěži skupin nastoupí Znojmo 1 ve složení Kratochvílová Eliška, Kročilová Eliška, Matoušková Nela, Hegerová Nikola, Caklová Karolína a Znojmo 2 ve složení Radová Valentýna, Jakešová Nataša, Matulová Kateřina, Kadlecová Pavla, Súkupová Monika. V kategorii starších žaček vyjede letos poprvé reprezentovat i Holinská Ella a Lorencová Aneta.

Ve výčtu znojemských reprezentantek nesmíme zapomenout na DANCE formaci, která se chystá zabojovat ve složení Tkadlecová Pavla, Semerádová Adeline, Palášková Anna, Nahodilová Erika, Pavelčíková Nikola, Lorencová Aneta, Holinská Ela. Společně s námi vyrazí k boji o nominaci na ME v Azerbajdžanu i nejlepší seniorka ČR otrokovická Barbora Karlíková, která ve Znojmě od podzimu trénuje.

Všechny závodnice s novou sestavou a s odhodláním a chutí bojovat. Některé dokonce o cenné kovy, které mají na mezinárodním poli obzvláště ceněný lesk! Právě národní a mezinárodní úspěchy jsou nejlepším kritériem pro hodnocení tréninkové píle a trenérského umění! Proto s velkým očekáváním a rádi odjíždí všichni na tento silně obsazený mezinárodní mítink.

Lepší vstup do náročné sezony si snad ani nelze představit…

-AP-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *