Manželské páry spolu mohou i sportovat

„Město je zapojeno do kampaně Národního týdne manželství, která nese motto Zabijáci manželství a jak se jim bránit. V rámci Rodinné politiky města Znojma nabídne zdarma aktivity ve Sportovní hale Dvořákova, a to výhradně manželským párům. Sportovně relaxační den pro znojemské manželské páry se uskuteční v sobotu 16. února od 10.00 do 18.00 hodin,“ informovala tisková mluvčí radnice Zuzana Pastrňáková.


ilustrační foto

A jaké aktivity manželské páry čekají? Badminton, squash, bazén, parní a klasická sauna. Veškeré aktivity budou nabízeny zdarma a každý manželský pár čeká malé občerstvení. Bude-li zájem, bude i dobrá vůle, takže když se více párů dohodne, bude možné uspořádat i turnaj.

„S ohledem na omezenou kapacitu kurtů, bazénu a sauny je vhodné si čas návštěvy předem rezervovat u Alice Svobodové na e-mailové adrese alice.svobodova@muznojmo.cz, případně na telefonním čísle 739 389 002, v době od 08.00 do 16.00 hodin,“ doplnila tisková mluvčí.

Další akcí v rámci Národního týdne manželství je workshop Tvoří celá rodina pod vedením Hany Dostálové, na který zve Rodinné centrum Maceška ve čtvrtek 14. února od 10.00 do 12.00 hodin. Národní týden manželství připadá na termín 11. – 17. února. Více na www.tydenmanzelstvi.cz.

-TIK-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *